Čeština Deutsch English

Dřevěný člověk 8.ročník 19.8.2000

Výsledkové listiny osmého ročníku soutěže o titul dřevěný člověk.

Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 19.08.2000 za kategorii "ŽENY"
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 95 Marcela VÁŇOVÁ 0:11:35 1 0:38:55 1 0:50:30 1 0:38:54 1 1:29:24
2. 160 Vít HANUŠ 0:17:00 4 0:41:20 2 0:58:20 2 0:45:03 5 1:43:23
3. 63 Eva DRAHORÁDOVÁ 0:18:45 8 0:42:37 3 1:01:22 3 0:44:01 3 1:45:23
4. 127 Pavlína HANČÍNOVÁ 0:13:20 2 0:49:10 6 1:02:30 5 0:45:20 6 1:47:50
5. 74 Zuzana VODRÁŽKOVÁ 0:17:10 5 0:47:10 4 1:04:20 6 0:43:56 2 1:48:16
6. 126 Martina HANČÍNOVÁ 0:13:20 2 0:49:00 5 1:02:20 4 0:49:26 8 1:51:46
7. 57 Ivana HECZKOVÁ 0:16:30 3 0:50:50 7 1:07:20 7 0:52:09 9 1:59:29
8. 8 Magda ZIKMUNDOVÁ 0:21:50 10 0:55:08 13 1:16:58 12 0:44:15 4 2:01:13
9. 137 Michaela VEJVODOVÁ 0:18:20 6 0:54:14 10 1:12:34 8 0:54:29 13 2:07:03
10. 114 Helena URBANČÍKOVÁ 0:22:30 12 0:52:10 9 1:14:40 10 0:54:02 12 2:08:42
11. 29 Martina KABILOVÁ 0:22:20 11 0:51:20 8 1:13:40 9 0:56:45 14 2:10:25
12. 23 Eva FROUZOVÁ 0:23:25 14 0:54:48 11 1:18:13 13 0:52:27 11 2:10:40
12. 24 Lucie KREJČOVÁ 0:23:20 13 0:54:53 12 1:18:13 13 0:52:27 11 2:10:40
13. 96 Jitka PROCHÁZKOVÁ 0:18:45 8 0:57:07 14 1:15:52 11 0:59:22 15 2:15:14
14. 26 Dagmar HŮRKOVÁ 0:24:50 15 0:58:55 15 1:23:45 14 0:52:19 10 2:16:04
15. 135 Blanka JIRÁŇOVÁ 0:18:40 7 : : 16 : : 15 : : 16 : :
16. 66 Martina MOTLÍKOVÁ 0:18:50 9 : : 16 : : 16 : : 16 : :
17. 136 Ivana VEJVODOVÁ 0:25:00 16 : : 16 : : 17 : : 16 : :
18. 111 Štěpánka STAŇKOVÁ : : 17 : : 16 : : 18 0:49:15 7 : :

 

Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 19.08.2000 za kategorii "ŽENY VETERÁNKY"
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 68 Blanka KRATOCHVÍLOVÁ 0:17:30 1 0:49:37 1 1:07:07 1 0:47:09 2 1:54:16
2. 132 Drahoslava RYTÍŘOVÁ 0:19:30 2 0:54:18 3 1:13:48 2 0:44:46 1 1:58:34
3. 133 Irena KROPÁČKOVÁ 0:22:45 3 0:51:59 2 1:14:44 3 0:52:20 3 2:07:04

 

Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 19.08.2000 za kategorii "MUŽI"
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 155 Petr MELLER 0:12:25 3 0:37:58 12 0:50:23 2 0:25:57 1 1:16:20
2. 86 Lukáš VOŠMIK 0:10:45 1 0:36:00 4 0:46:45 1 0:30:41 3 1:17:26
3. 141 Jiří BULANT 0:13:25 6 0:37:58 12 0:51:23 3 0:31:49 4 1:23:12
4. 43 Petr NOVÁK 0:15:50 14 0:37:37 9 0:53:27 8 0:30:36 2 1:24:03
5. 5 Roman KALČÍK 0:17:10 20 0:35:43 3 0:52:53 5 0:32:32 6 1:25:25
6. 85 Pavel CHREN 0:16:25 15 0:35:25 1 0:51:50 4 0:34:36 11 1:26:26
7. 94 Michal HAVLÍČEK 0:11:55 2 0:38:28 16 0:50:23 2 0:36:20 18 1:26:43
8. 39 Radek VOTAVA 0:17:10 20 0:37:44 11 0:54:54 11 0:31:56 5 1:26:50
9. 122 Petr KORELUS 0:14:10 8 0:38:59 17 0:53:09 6 0:34:54 12 1:28:03
10. 50 Václav UHLÍK 0:17:20 22 0:39:40 23 0:57:00 16 0:33:08 8 1:30:08
11. 12 Pavel SANTO 0:20:25 43 0:35:38 2 0:56:03 13 0:35:02 13 1:31:05
12. 81 Marek DRAHOŠ 0:17:10 20 0:39:50 25 0:57:00 16 0:34:22 9 1:31:22
13. 75 Michal HRUŠKA 0:15:40 13 0:39:14 18 0:54:54 11 0:37:20 23 1:32:14
14. 33 Jaroslav HONNER 0:16:30 16 0:37:26 8 0:53:56 9 0:38:57 31 1:32:53
15. 44 Karel SEIDEL 0:18:40 30 0:38:20 15 0:57:00 16 0:36:00 17 1:33:00
16. 2 Miroslav MUSIL 0:18:40 30 0:39:58 28 0:58:38 21 0:34:34 10 1:33:12
17. 125 Luděk KOČÁRNÍK 0:15:25 11 0:40:28 31 0:55:53 12 0:37:41 27 1:33:34
18. 123 Roman GOGOR 0:17:10 20 0:36:46 5 0:53:56 9 0:40:09 43 1:34:05
19. 69 Alexander VOKROJ 0:17:15 21 0:37:39 10 0:54:54 11 0:39:31 36 1:34:25
20. 6 Karel HEJZEK 0:17:00 18 0:37:05 7 0:54:05 10 0:40:31 46 1:34:36
21. 11 Pavel SVOBODA 0:19:05 35 0:42:51 46 1:01:56 28 0:32:53 7 1:34:49
22. 53 Slavomír PETRŽEL 0:17:30 24 0:40:29 32 0:57:59 18 0:36:51 20 1:34:50
23. 97 Hynek STANĚK 0:17:10 20 0:37:44 11 0:54:54 11 0:39:57 41 1:34:51
24. 101 Miloslav ŠULHOF 0:17:20 22 0:42:01 39 0:59:21 24 0:35:54 16 1:35:15
25. 116 Jiří PÁNEK 0:17:05 19 0:39:55 26 0:57:00 16 0:38:25 29 1:35:25
26. 4 Tomáš VYDRA 0:17:10 20 0:39:57 27 0:57:07 17 0:38:25 29 1:35:32
27. 59 Václav SINKULE 0:17:05 19 0:37:00 6 0:54:05 10 0:41:32 51 1:35:37
28. 119 Tomáš CETKOVSKÝ 0:17:45 26 0:40:53 33 0:58:38 21 0:37:12 22 1:35:50
29. 45 Vladimír LAURIN 0:19:00 34 0:39:38 22 0:58:38 21 0:37:22 24 1:36:00
30. 118 Lukáš KOPECKÝ 0:21:25 48 0:38:19 14 0:59:44 25 0:36:54 21 1:36:38
31. 35 Petr KUČERA 0:17:15 21 0:39:45 24 0:57:00 16 0:39:48 40 1:36:48
32. 18 Jakub JÁGL 0:19:30 36 0:42:26 42 1:01:56 28 0:35:06 14 1:37:02
33. 19 Štěpán DIOSEGI 0:17:15 21 0:42:29 43 0:59:44 25 0:37:35 25 1:37:19
34. 92 Jiří JINDRA 0:17:40 25 0:39:27 21 0:57:07 17 0:40:27 45 1:37:34
35. 16 František HARANT 0:17:30 24 0:41:08 35 0:58:38 21 0:39:04 32 1:37:42
36. 56 Jindřich BORKOVEC 0:18:55 33 0:41:24 37 1:00:19 26 0:38:48 30 1:39:07
37. 157 Pavel MACEJÁK 0:23:50 57 0:40:20 30 1:04:10 34 0:35:24 15 1:39:34
38. 1 Zdeněk BRAUM 0:14:50 9 0:45:29 58 1:00:19 26 0:39:24 35 1:39:43
39. 87 Ota KLEMPT 0:13:00 5 0:45:20 57 0:58:20 20 0:41:39 53 1:39:59
40. 20 Zdeněk DANČO 0:17:15 21 0:42:01 39 0:59:16 23 0:41:02 47 1:40:18
40. 152 Karel MACIARZ 0:18:35 29 0:40:15 29 0:58:50 22 0:41:28 49 1:40:18
41. 147 Alois JINDRA 0:13:45 7 0:42:18 41 0:56:03 13 0:44:37 66 1:40:40
42. 104 Pavel SKALICKÝ 0:17:10 20 0:41:00 34 0:58:10 19 0:42:44 57 1:40:54
43. 98 František BOBULA 0:15:00 10 0:38:14 13 0:53:14 7 0:48:00 79 1:41:14
44. 14 Milan DOLEJŠ 0:17:25 23 0:45:51 59 1:03:16 33 0:38:12 28 1:41:28
45. 79 Libor MATOUŠEK 0:17:00 18 0:45:00 54 1:02:00 29 0:39:42 39 1:41:42
46. 109 Josef HEYDUK 0:17:15 21 0:45:05 56 1:02:20 31 0:39:34 38 1:41:54
47. 103 Jindřich JANUŠKA 0:17:05 19 0:45:55 60 1:03:00 32 0:39:33 37 1:42:33
48. 31 Karel NOHÁČ 0:22:20 52 0:42:37 45 1:04:57 37 0:37:40 26 1:42:37
49. 148 David MARKUS 0:17:20 22 0:39:20 20 0:56:40 15 0:47:04 76 1:43:44
50. 117 Zdeněk MATKOVČÍK 0:21:20 47 0:43:00 47 1:04:20 35 0:39:48 40 1:44:08
51. 71 Jiří KOCOUREK 0:20:10 42 0:42:10 40 1:02:20 31 0:42:22 56 1:44:42
52. 153 Roman ČAMRA 0:21:00 45 0:44:44 53 1:05:44 39 0:39:08 34 1:44:52
53. 158 Jan MEINDLSCHMID 0:19:45 39 0:44:35 52 1:04:20 35 0:42:19 55 1:46:39
54. 115 Tomáš URBANČÍK 0:21:30 49 0:43:40 49 1:05:10 38 0:42:06 54 1:47:16
55. 128 Jan FRANCK 0:17:25 23 0:41:13 36 0:58:38 21 0:49:34 82 1:48:12
56. 72 Ladislav CHLAPEC 0:19:50 40 0:47:00 68 1:06:50 42 0:41:33 52 1:48:23
57. 124 Petr FISCHER 0:20:50 44 0:46:30 62 1:07:20 44 0:41:11 48 1:48:31
58. 84 Miroslav HRUŠKA 0:18:20 27 0:44:00 51 1:02:20 31 0:46:24 73 1:48:44
59. 32 Marek JASANSKÝ 0:21:40 50 0:48:15 70 1:09:55 49 0:40:04 42 1:49:59
60. 37 František UBRY 0:17:45 26 0:49:05 76 1:06:50 42 0:43:21 61 1:50:11
61. 22 Jan ŠAUFL 0:19:00 34 0:51:15 80 1:10:15 51 0:40:21 44 1:50:36
62. 120 Miroslav ŠTEJR 0:18:55 33 0:43:25 48 1:02:20 31 0:48:23 80 1:50:43
63. 82 Jan HRUŠKA 0:25:30 59 0:39:16 19 1:04:46 36 0:46:08 72 1:50:54
64. 62 Petr DRAHORÁD 0:18:40 30 0:42:30 44 1:01:10 27 0:50:03 83 1:51:13
65. 27 Jan LIŠKA 0:18:30 28 0:41:49 38 1:00:19 26 0:50:59 84 1:51:18
66. 15 Roman DUŠÁNEK 0:23:35 56 0:45:00 54 1:08:35 46 0:42:59 58 1:51:34
67. 78 Pavel VODRÁŽKA 0:20:50 44 0:46:00 61 1:06:50 42 0:44:45 68 1:51:35
68. 102 Jaroslav POSTOLKA 0:19:45 39 0:46:35 64 1:06:20 40 0:45:32 71 1:51:52
69. 30 Antonín VALEŠKA 0:26:45 61 0:46:40 66 1:13:25 57 0:39:05 33 1:52:30
70. 83 Radovan HRUŠKA 0:22:35 54 0:46:36 65 1:09:11 47 0:43:23 62 1:52:34
71. 46 Luboš SEČKÁŘ 0:19:30 36 0:49:05 76 1:08:35 46 0:44:10 64 1:52:45
72. 164 Petr BĚHOUNEK 0:21:30 49 0:47:05 69 1:08:35 46 0:45:06 70 1:53:41
73. 91 Ladislav PAULUS 0:22:20 52 0:48:30 72 1:10:50 53 0:43:03 60 1:53:53
74. 169 Tomáš PROCHÁZKA 0:21:05 46 0:48:16 71 1:09:21 48 0:44:39 67 1:54:00
75. 48 František PTÁČEK 0:19:35 37 0:48:50 75 1:08:25 45 0:46:40 74 1:55:05
76. 41 Michal NOVÁK 0:19:50 40 0:52:30 83 1:12:20 56 0:43:02 59 1:55:22
77. 162 Martin DVOŘÁK 0:22:55 55 0:51:22 81 1:14:17 58 0:41:29 50 1:55:46
78. 52 Daniel PETRŽEL 0:22:00 51 0:48:31 73 1:10:31 52 0:47:24 77 1:57:55
79. 28 Petr NĚMEC 0:21:25 48 0:48:42 74 1:10:07 50 0:48:43 81 1:58:50
80. 150 Jiří VEJVODA 0:16:35 17 0:50:18 78 1:06:53 43 0:52:14 87 1:59:07
81. 139 Lukáš KARHAN 0:25:20 58 0:46:50 67 1:12:10 55 0:46:58 75 1:59:08
82. 17 Josef MARKGRAF 0:19:40 38 0:52:15 82 1:11:55 54 0:47:39 78 1:59:34
83. 21 Vladimír ZHOUF 0:18:50 32 0:49:45 77 1:08:35 46 0:53:53 88 2:02:28
84. 89 David SPEIERL 0:20:50 44 0:51:05 79 1:11:55 54 0:51:25 85 2:03:20
85. 165 Jan ŠMEJKAL 0:19:40 38 0:52:15 82 1:11:55 54 0:52:13 86 2:04:08
86. 110 Jaroslav MATOUŠEK 0:25:40 60 0:54:29 86 1:20:09 61 0:44:21 65 2:04:30
87. 112 Jan STANĚK 0:22:25 53 0:53:59 84 1:16:24 60 0:48:23 80 2:04:47
88. 65 Ondřej MOTLÍK 0:20:00 41 0:46:32 63 1:06:32 41 0:58:16 89 2:04:48
89. 166 Jan HOŠEK 0:21:40 50 0:58:50 88 1:20:30 62 0:45:03 69 2:05:33
90. 129 Luboš TARHONSKÝ 0:21:20 47 0:54:13 85 1:15:33 59 1:00:02 90 2:15:35
91. 47 Petr KLAČAN 0:26:45 61 0:58:47 87 1:25:32 64 1:09:08 91 2:34:40
92. 142 Pavel ZINNER 0:12:30 4 0:43:50 50 0:56:20 14 : : 92 : :
93. 168 Rudolf DRENČKO 0:17:05 19 0:45:03 55 1:02:08 30 : : 92 : :
94. 105 Miroslav HAJDU 0:18:45 31 1:02:00 89 1:20:45 63 : : 92 : :
95. 138 Pavel VOJTA 0:15:35 12 : : 90 : : 65 : : 92 : :
96. 67 Václav HUSÁK 0:16:35 17 : : 90 : : 66 : : 92 : :
97. 99 Radek HOŠŤÁLEK 0:17:10 20 : : 90 : : 67 : : 92 : :
97. 93 Martin ČERNÝ 0:17:10 20 : : 90 : : 67 : : 92 : :
98. 167 Jan FORST 0:17:15 21 : : 90 : : 68 : : 92 : :
99. 55 Pavel HRBEK 0:17:30 24 : : 90 : : 69 : : 92 : :
100. 149 Petr KRÁL 0:19:00 34 : : 90 : : 70 : : 92 : :
101. 121 Miroslav JURIČ : : 62 : : 90 : : 71 0:36:50 19 : :
102. 131 Ivo MARHOUN : : 62 : : 90 : : 71 0:43:47 63 : :
103. 13 Vladimír LAKOMÝ : : 62 : : 90 : : 71 : : 92 : :

 

Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 19.08.2000 za kategorii "MUŽI VETERÁNI I."
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 154 Oldřich RŮŽIČKA 0:17:00 1 0:36:14 1 0:53:14 1 0:36:36 5 1:29:50
2. 34 Jiří VACEK 0:17:15 2 0:39:25 2 0:56:40 2 0:36:08 3 1:32:48
3. 42 Zdeněk MAŠEK 0:17:45 4 0:44:35 8 1:02:20 7 0:31:46 2 1:34:06
4. 156 Karel ROUS 0:17:25 3 0:39:35 3 0:57:00 3 0:38:58 7 1:35:58
5. 107 Václav MLS 0:19:45 8 0:42:15 5 1:02:00 6 0:36:30 4 1:38:30
6. 40 Miloslav NOVÁK 0:20:50 11 0:40:20 4 1:01:10 4 0:39:00 8 1:40:10
7. 161 Miloslav BAYER 0:19:00 7 0:42:56 6 1:01:56 5 0:39:23 9 1:41:19
8. 7 Jindřich BORKOVEC 0:17:15 2 0:47:05 10 1:04:20 8 0:37:57 6 1:42:17
9. 54 Daniel PETRŽEL 0:20:30 9 0:43:50 7 1:04:20 8 0:43:43 10 1:48:03
10. 88 Pavel HOJDA 0:20:35 10 0:47:35 12 1:08:10 9 0:44:32 11 1:52:42
11. 49 Petr SEDLÁK 0:25:20 15 0:45:05 9 1:10:25 10 0:44:56 12 1:55:21
12. 113 Pavel MATĚJÍČEK 0:20:30 9 0:51:50 13 1:12:20 12 0:45:42 13 1:58:02
13. 60 Josef DOMČÍK 0:23:40 13 0:47:30 11 1:11:10 11 0:51:44 15 2:02:54
14. 144 Aleš MICHALÍK 0:18:35 5 1:02:00 19 1:20:35 15 0:54:15 17 2:14:50
15. 9 Alexander HORNÍK 0:22:35 12 0:53:21 14 1:15:56 13 0:59:18 18 2:15:14
16. 90 Petr KOLMAN 0:23:50 14 0:59:20 17 1:23:10 16 0:53:18 16 2:16:28
17. 77 Lubor DUŠEK 0:23:50 14 0:54:40 15 1:18:30 14 1:00:30 19 2:19:00
18. 143 Jaroslav PILÍK 0:35:20 16 0:55:30 16 1:30:50 17 0:51:10 14 2:22:00
19. 140 Milan STREJC 0:35:35 17 1:00:39 18 1:36:14 18 1:06:44 20 2:42:58
20. 10 Luboš POTUŽÁK 0:18:40 6 1:31:47 20 1:50:27 19 : : 21 : :
21. 36 Jan KONEČNÝ 0:19:00 7 : : 21 : : 20 : : 21 : :
22. 3 Josef MILOTA : : 18 : : 21 : : 21 0:31:07 1 : :
23. 51 Pavel KLEPÁČEK : : 18 : : 21 : : 21 : : 21 : :

 

Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 19.08.2000 za kategorii "MUŽI VETERÁNI II."
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 108 Karel BENDA 0:21:25 7 0:42:55 3 1:04:20 3 0:35:42 1 1:40:02
2. 145 František DOČKAL 0:19:35 4 0:43:10 4 1:02:45 1 0:40:27 2 1:43:12
3. 130 Ivo MARHOUN 0:20:30 5 0:43:40 5 1:04:10 2 0:41:18 3 1:45:28
4. 25 Josef KOHOUT 0:20:50 6 0:41:55 1 1:02:45 1 0:42:45 4 1:45:30
5. 64 Pavel MOTLÍK 0:20:50 6 0:44:11 6 1:05:01 4 0:44:16 5 1:49:17
6. 146 Vlastimil KULA 0:17:35 2 0:47:30 9 1:05:05 5 0:44:44 6 1:49:49
7. 61 František DRAHORÁD 0:21:40 8 0:42:40 2 1:04:20 3 0:48:37 8 1:52:57
8. 80 Vratislav MATOUŠEK 0:24:25 11 0:45:50 7 1:10:15 6 0:54:11 11 2:04:26
9. 151 Josef DAVIDA 0:28:25 14 0:45:52 8 1:14:17 9 0:50:36 9 2:04:53
10. 76 Ladislav VOMOČIL 0:25:50 12 0:47:58 10 1:13:48 8 0:52:10 10 2:05:58
11. 38 Jaroslav JIRÁSEK 0:28:35 15 0:53:08 13 1:21:43 12 0:46:15 7 2:07:58
12. 159 Jiří BRODSKÝ, st. 0:23:40 10 0:51:00 12 1:14:40 10 0:54:46 12 2:09:26
13. 70 Miroslav LONDÝN 0:22:45 9 0:53:39 14 1:16:24 11 1:04:25 13 2:20:49
14. 73 Miroslav MRÁZEK 0:28:10 13 0:55:50 15 1:24:00 13 1:05:23 14 2:29:23
15. 106 Jaromír VALO 0:22:45 9 0:49:40 11 1:12:25 7 : : 15 : :
16. 134 Jaroslav ŠABATA 0:17:30 1 : : 16 : : 14 : : 15 : :
17. 58 Václav SINKULE 0:19:05 3 : : 16 : : 15 : : 15 : :

Copyright © 2014
LAGARGE Spedition spol. s r.o.
Podhradská 2008/14
350 02 Cheb

www.lagardesped.cz
office@lagardesped.cz
+420 354 402 211

Webové stránky vytvořil Stanislav Hladký