Čeština Deutsch English

Den otevřených dveří LAGARDE Spedition 2018

Dne 8.9.2018 se uskutečnil v areálu naší společnosti den otevřených dveří.

 

Na všechny návštěvníky akce, kteří k nám v sobotu zavítali, čekala celá řada zajímavých atrakcí. Děti i dospělí mohli absolvovat projížďku kamionem v areálu firmy.

Všem odvážnějším osobám byly k dispozici simulátory společnosti ÚAMK, jednak simulace převrácení vozidla v otočném simulátoru, jednak simulace nárazu v rychlosti 30 km/h.

Každý kdo si chtěl vyzkoušet řídit kamion na vlastní kůži, mohl beze strachu absolvovat jízdu v simulátoru kamionu DEKRA.

Na stanovišti Českého červeného kříže Cheb si zájemci vyzkoušeli poskytnutí první pomoci či brýle simulující opilost a vliv omamných látek, přičemž s brýlemi museli zdolat připravenou trasu.

Studentky a studenti Střední zdravotnické a vyšší odborné školy Cheb byli na místě s námi a v případě zájmu změřili každému základní fyziologické funkce.

Všichni zkoukli, jak jednotka HZS Cheb pracuje v akci při vyproštění osoby z vozidla a mohli společně s námi shlédnout moderní profesionální hasičskou techniku zblízka.

Obrovský úspěch měl také skvělý karikaturista Michal Vostrý se svým kolegou, který naproti tomu maloval dětem na obličeje. Pro nejmenší návštěvníky byly připraveny soutěže o ceny. 

 

Děkujeme všem a budeme se těšit u příští příjemné příležitosti. 

Podrobnější informace včetně početnější fotodokumentace naleznete na našem facebooku nebo přímo na stránce události zde.

Copyright © 2014
LAGARDE Spedition spol. s r.o.
Podhradská 2008/14
350 02 Cheb

www.lagardesped.cz
office@lagardesped.cz
+420 354 402 211

Webové stránky vytvořil Stanislav Hladký