Čeština Deutsch English

Dřevěný člověk 11.ročník 23.8.2003

Výsledkové listiny jedenáctého ročníku soutěže o titul dřevěný člověk.

Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 23.08.2003 za kategorii "ŽENY"
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 223 Marcela VÁŇOVÁ 0:11:32 1 0:43:52 3 0:55:24 1 0:41:23 6 1:36:47
2. 42 Jana MOULISOVÁ 0:17:20 8 0:43:15 2 1:00:35 3 0:37:14 2 1:37:49
3. 188 Blanka JIRÁŇOVÁ 0:18:50 11 0:46:03 6 1:04:53 5 0:38:22 3 1:43:15
4. 129 Michaela VEJVODOVÁ 0:15:40 4 0:49:13 8 1:04:53 5 0:38:23 4 1:43:16
5. 135 Klára MOTYČKOVÁ 0:15:10 3 0:45:25 5 1:00:35 3 0:45:50 10 1:46:25
6. 115 Michaela JÁGLOVÁ 0:17:00 6 0:51:12 10 1:08:12 7 0:40:48 5 1:49:00
7. 199 Lenka JANDOVÁ 0:19:25 12 0:47:24 7 1:06:49 6 0:47:26 12 1:54:15
8. 67 Dana MOOSOVÁ 0:21:00 14 0:50:05 9 1:11:05 9 0:45:43 9 1:56:48
9. 17 Dita HOFREITROVÁ 0:21:50 15 0:52:15 11 1:14:05 11 0:46:40 11 2:00:45
10. 254 Dagmar HŮRKOVÁ 0:20:50 13 0:56:58 13 1:17:48 14 0:43:12 7 2:01:00
11. 127 Andrea VEJVODOVÁ 0:14:10 2 0:57:08 14 1:11:18 10 0:52:36 13 2:03:54
12. 78 Eva DRAHORÁDOVÁ 0:17:50 9 0:52:55 12 1:10:45 8 0:56:05 14 2:06:50
13. 142 Adéla KUBÍČKOVÁ 0:16:35 5 0:57:56 15 1:14:31 12 0:57:11 15 2:11:42
14. 24 Lenka ZAPADLOVÁ 0:22:50 16 0:34:05 1 0:56:55 2 1:16:17 18 2:13:12
15. 93 Martina SVOJTKOVÁ 0:17:50 9 0:59:21 16 1:17:11 13 0:57:27 16 2:14:38
16. 143 Romana ŠULCOVÁ 0:18:35 10 1:25:57 18 1:44:32 15 0:36:00 1 2:20:32
17. 224 Kamila LAJTNEROVÁ 0:28:55 17 1:18:03 17 1:46:58 16 1:01:28 17 2:48:26
18. 23 Radka BARTÁKOVÁ 0:21:50 15 2:18:10 19 2:40:00 17 0:44:02 8 3:24:02
19. 40 Dana FIALOVÁ 0:17:05 7 0:44:50 4 1:01:55 4 : : 19 : :
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 23.08.2003 za kategorii "ŽENY VETERÁNKY"
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 79 Irena ŠÍPOVÁ 0:16:10 1 0:49:09 1 1:05:19 1 0:40:09 1 1:45:28
2. 170 Drahoslava RYTÍŘOVÁ 0:17:20 2 0:49:15 2 1:06:35 2 0:44:15 2 1:50:50
3. 184 Karla JÁGLOVÁ 0:20:20 4 0:49:20 3 1:09:40 4 0:47:00 3 1:56:40
4. 174 Blanka KRATOCHVÍLOVÁ 0:17:30 3 0:49:27 4 1:06:57 3 0:51:58 4 1:58:55
5. 230 Barbora HOVORKOVÁ 0:24:25 5 1:02:25 5 1:26:50 5 0:53:47 5 2:20:37
6. 232 Marie PEKAŘOVÁ 0:26:25 6 1:05:34 6 1:31:59 6 1:00:31 6 2:32:30
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 23.08.2003 za kategorii "MUŽI"
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 130 Petr MELLER 0:11:30 6 0:34:13 1 0:45:43 2 0:27:57 1 1:13:40
2. 222 Lukáš VOŠMIK 0:09:40 1 0:36:03 4 0:45:43 2 0:30:17 2 1:16:00
3. 136 Pavel ZINNER 0:11:15 4 0:34:23 2 0:45:38 1 0:32:57 11 1:18:35
4. 171 Petr VAVRUŠKA 0:11:20 5 0:37:13 7 0:48:33 4 0:31:23 4 1:19:56
5. 287 Jan TOULEC 0:11:42 7 0:37:02 6 0:48:44 6 0:31:34 5 1:20:18
6. 141 Václav SOBOTKA 0:10:58 2 0:37:41 13 0:48:39 5 0:31:53 7 1:20:32
7. 12 Petr KORELUS 0:11:08 3 0:37:18 8 0:48:26 3 0:34:09 19 1:22:35
8. 139 Jiří BULANT 0:12:04 8 0:38:49 22 0:50:53 7 0:33:32 15 1:24:25
9. 73 Tomáš NAŇKA 0:15:20 24 0:37:28 12 0:52:48 12 0:31:42 6 1:24:30
10. 289 Tomáš KOZEL 0:14:35 17 0:37:50 14 0:52:25 10 0:32:30 10 1:24:55
11. 86 Petr JELÍNEK 0:12:10 9 0:38:43 20 0:50:53 7 0:34:37 21 1:25:30
12. 83 Miroslav JURIČ 0:14:15 13 0:37:19 9 0:51:34 9 0:34:16 20 1:25:50
13. 138 František TOBEK 0:14:10 12 0:38:26 19 0:52:36 11 0:33:17 14 1:25:53
14. 163 Martin ŠTECHER 0:12:10 9 0:41:50 43 0:54:00 14 0:33:12 13 1:27:12
15. 25 Michal HAVLÍČEK 0:11:15 4 0:39:38 27 0:50:53 7 0:36:32 34 1:27:25
16. 189 Jan KLÍMA 0:16:20 30 0:39:04 23 0:55:24 17 0:32:07 8 1:27:31
17. 137 Jan KMOCH 0:14:55 19 0:39:29 26 0:54:24 15 0:34:00 18 1:28:24
18. 113 Jakub JÁGL 0:17:40 40 0:39:15 24 0:56:55 22 0:32:10 9 1:29:05
19. 108 Jan ŠIMEČEK 0:15:15 23 0:37:50 14 0:53:05 13 0:36:20 31 1:29:25
20. 8 Václav SINKULE, jun. 0:14:25 15 0:38:11 16 0:52:36 11 0:36:59 39 1:29:35
21. 200 Pavel CHREN 0:15:00 20 0:39:52 29 0:54:52 16 0:34:48 22 1:29:40
22. 117 Martin BENKA 0:17:20 37 0:42:07 46 0:59:27 32 0:30:28 3 1:29:55
23. 237 Petr SVOBODA 0:14:30 16 0:37:55 15 0:52:25 10 0:38:07 48 1:30:32
24. 169 Pavel ALTSCHUL 0:18:20 44 0:37:20 10 0:55:40 19 0:34:54 24 1:30:34
25. 114 David MINAŘÍK 0:17:10 36 0:38:14 17 0:55:24 17 0:35:16 26 1:30:40
26. 243 Rostislav KUBINEC 0:15:43 26 0:39:47 28 0:55:30 18 0:35:20 27 1:30:50
27. 194 Tomáš EBERL 0:13:55 11 0:37:22 11 0:51:17 8 0:40:38 64 1:31:55
28. 162 Pavel VOJTA 0:14:45 18 0:44:15 63 0:59:00 28 0:33:05 12 1:32:05
29. 5 Michal HRUŠKA 0:15:55 27 0:39:29 26 0:55:24 17 0:37:02 40 1:32:26
30. 121 Pavel KLEPÁČEK 0:17:30 38 0:41:11 38 0:58:41 27 0:33:54 17 1:32:35
31. 120 Libor MATOUŠEK, jun. 0:14:15 13 0:41:36 40 0:55:51 20 0:37:04 42 1:32:55
32. 58 Marek DRAHOŠ 0:16:10 29 0:40:45 33 0:56:55 22 0:36:25 33 1:33:20
33. 46 Vojtěch NÁDVORNÍK 0:16:00 28 0:40:55 35 0:56:55 22 0:36:35 35 1:33:30
34. 239 Karel KOLMAN 0:13:35 10 0:42:25 48 0:56:00 21 0:37:50 46 1:33:50
35. 186 Jiří STEHLÍK 0:16:35 31 0:40:20 30 0:56:55 22 0:36:57 38 1:33:52
36. 225 Martin SPEIERL 0:16:40 32 0:43:44 59 1:00:24 37 0:33:36 16 1:34:00
36. 63 Tomáš CETKOVSKÝ 0:14:30 16 0:40:54 34 0:55:24 17 0:38:36 51 1:34:00
37. 15 Bohdan HOFREITER 0:18:55 47 0:40:32 31 0:59:27 32 0:34:52 23 1:34:19
38. 123 Roman KALČÍK 0:16:00 28 0:38:24 18 0:54:24 15 0:40:04 60 1:34:28
39. 53 Luděk KOČÁRNÍK 0:14:20 14 0:43:40 58 0:58:00 25 0:36:40 36 1:34:40
40. 52 Jan PETRIKOVIČ 0:17:20 37 0:42:07 46 0:59:27 32 0:35:43 30 1:35:10
41. 36 Martin OPLT 0:17:50 41 0:42:05 45 0:59:55 34 0:35:35 29 1:35:30
42. 56 Tomáš PETRIKOVIČ 0:18:35 45 0:36:49 5 0:55:24 17 0:40:46 66 1:36:10
43. 283 Tomáš PREDIGER 0:18:55 47 0:40:32 31 0:59:27 32 0:36:53 37 1:36:20
44. 180 Jindřich JANUŠKA 0:16:10 29 0:43:17 55 0:59:27 32 0:37:03 41 1:36:30
44. 145 Jiří PETERA 0:17:40 40 0:39:15 24 0:56:55 22 0:39:35 59 1:36:30
45. 11 Tomáš KREJČÍ 0:17:20 37 0:41:47 42 0:59:07 29 0:37:43 45 1:36:50
46. 233 Tomáš VYDRA 0:15:55 27 0:42:17 47 0:58:12 26 0:38:42 52 1:36:54
47. 84 Jiří BENDA 0:15:55 27 0:43:32 56 0:59:27 32 0:37:33 44 1:37:00
48. 21 Josef STRADIOT 0:19:20 50 0:42:55 54 1:02:15 41 0:35:05 25 1:37:20
49. 54 Robert MAJERNÍK 0:19:20 50 0:42:35 50 1:01:55 40 0:35:30 28 1:37:25
50. 16 Radek HOŠŤÁLEK 0:15:55 27 0:41:00 36 0:56:55 22 0:40:45 65 1:37:40
51. 48 Alexander VOKROJ 0:15:55 27 0:41:00 36 0:56:55 22 0:41:25 69 1:38:20
52. 85 Petr MATOUŠEK 0:16:00 28 0:44:05 61 1:00:05 36 0:38:31 50 1:38:36
53. 47 Josef MARKGRAF 0:15:10 22 0:44:37 65 0:59:47 33 0:39:23 56 1:39:10
54. 33 Martin ČERNÝ 0:21:10 61 0:35:45 3 0:56:55 22 0:42:55 81 1:39:50
55. 103 Jan ĎUK 0:17:50 41 0:46:45 79 1:04:35 47 0:35:20 27 1:39:55
56. 151 Luděk GÁLIK 0:16:10 29 0:41:36 40 0:57:46 24 0:42:19 74 1:40:05
57. 159 Luboš RYCHLÍK 0:16:50 34 0:45:25 72 1:02:15 41 0:37:53 47 1:40:08
58. 94 Václav VAJC 0:16:45 33 0:42:28 49 0:59:13 30 0:41:42 71 1:40:55
59. 179 Jiří KOCOUREK 0:19:00 48 0:43:33 57 1:02:33 42 0:39:32 58 1:42:05
60. 132 Karel NOHÁČ 0:19:45 52 0:44:07 62 1:03:52 46 0:38:16 49 1:42:08
61. 57 Miroslav ŠTEJR 0:15:20 24 0:41:35 39 0:56:55 22 0:45:30 101 1:42:25
61. 87 Pavel SKALICKÝ 0:16:20 30 0:41:10 37 0:57:30 23 0:44:55 98 1:42:25
62. 256 Jiří HŮRKA 0:18:00 42 0:48:21 87 1:06:21 51 0:36:35 35 1:42:56
63. 168 Jiří BRODSKÝ 0:15:10 22 0:45:25 72 1:00:35 38 0:42:25 76 1:43:00
63. 59 Jan LIŠKA 0:17:50 41 0:41:37 41 0:59:27 32 0:43:33 86 1:43:00
63. 31 Jiří JINDRA 0:17:10 36 0:43:50 60 1:01:00 39 0:42:00 73 1:43:00
63. 61 Michal NOVÁK 0:14:55 19 0:44:25 64 0:59:20 31 0:43:40 87 1:43:00
64. 105 Richard NĚMEČEK 0:19:00 48 0:47:57 85 1:06:57 53 0:36:23 32 1:43:20
65. 51 Radek SUŠANKA 0:19:45 52 0:45:08 70 1:04:53 48 0:38:47 54 1:43:40
66. 71 Jan HLADKÝ 0:15:20 24 0:42:52 53 0:58:12 26 0:45:33 103 1:43:45
67. 90 Martin JELÍNEK 0:15:05 21 0:45:30 73 1:00:35 38 0:43:40 87 1:44:15
68. 185 Petr KRÁL 0:17:35 39 0:45:07 69 1:02:42 43 0:41:58 72 1:44:40
69. 37 Martin PETRIKOVIČ 0:17:10 36 0:42:17 47 0:59:27 32 0:45:27 100 1:44:54
69. 242 Petr HUML 0:20:10 55 0:44:25 64 1:04:35 47 0:40:19 63 1:44:54
70. 49 Martin MAZNÝ 0:19:20 50 0:47:29 81 1:06:49 52 0:39:01 55 1:45:50
71. 96 Tomáš VESELÝ 0:15:10 22 0:45:50 75 1:01:00 39 0:45:50 106 1:46:50
72. 107 Tomáš TLAČIL 0:19:30 51 0:48:42 88 1:08:12 58 0:38:44 53 1:46:56
73. 154 Roman KIRCH 0:20:35 58 0:49:18 92 1:09:53 64 0:37:07 43 1:47:00
74. 80 Ota ŠIMÁNEK 0:19:45 52 0:47:12 80 1:06:57 53 0:40:08 61 1:47:05
75. 70 Jan HÁJEK 0:18:40 46 0:46:13 77 1:04:53 48 0:42:47 79 1:47:40
76. 161 Jiří JOHÁNEK 0:18:10 43 0:41:52 44 1:00:02 35 0:47:40 114 1:47:42
77. 246 Michal HOLOTA 0:19:30 51 0:42:45 51 1:02:15 41 0:45:31 102 1:47:46
78. 81 Jiří ŠRÁMEK 0:18:55 47 0:48:49 89 1:07:44 56 0:40:16 62 1:48:00
79. 227 Filip PEJSAR 0:17:00 35 0:47:53 84 1:04:53 48 0:43:24 84 1:48:17
79. 238 Tomáš TUREK 0:20:10 55 0:45:09 71 1:05:19 49 0:42:58 82 1:48:17
79. 244 Jiří DUŠÁNEK 0:17:10 36 0:48:09 86 1:05:19 49 0:42:58 82 1:48:17
80. 281 Petr KARKULA 0:18:00 42 0:47:46 83 1:05:46 50 0:42:34 78 1:48:20
81. 250 Radek MALINOVSKÝ 0:20:10 55 0:44:43 66 1:04:53 48 0:44:01 89 1:48:54
82. 181 Josef OSVALD 0:18:55 47 0:45:58 76 1:04:53 48 0:44:17 93 1:49:10
83. 95 Miroslav HRUŠKA 0:18:00 42 0:45:37 74 1:03:37 44 0:45:43 105 1:49:20
84. 196 Karel MAREK 0:16:10 29 0:49:09 90 1:05:19 49 0:44:38 96 1:49:57
84. 29 Martin KUČERA 0:17:30 38 0:49:27 93 1:06:57 53 0:43:00 83 1:49:57
85. 160 Karel MACIARZ 0:17:10 36 0:48:09 86 1:05:19 49 0:44:41 97 1:50:00
86. 241 Karel PRŮŠA 0:22:20 66 0:50:43 100 1:13:03 70 0:37:02 40 1:50:05
87. 134 Jan FRANCK 0:17:00 35 0:44:55 67 1:01:55 40 0:48:25 117 1:50:20
87. 68 František PTÁČEK 0:16:10 29 0:49:09 90 1:05:19 49 0:45:01 99 1:50:20
88. 234 Kamil HANKO 0:24:45 70 0:42:50 52 1:07:35 55 0:42:50 80 1:50:25
89. 198 Roman PIVNÍ 0:18:20 44 0:50:25 96 1:08:45 60 0:42:00 73 1:50:45
90. 50 Petr VOMÁČKA 0:16:20 30 0:40:35 32 0:56:55 22 0:53:51 124 1:50:46
91. 77 Vít HANUŠ 0:16:00 28 0:45:00 68 1:01:00 39 0:50:20 120 1:51:20
92. 182 Ondřej GOGOR 0:15:30 25 0:53:28 108 1:08:58 61 0:42:27 77 1:51:25
93. 27 Martin HALAMKA 0:17:30 38 0:50:28 98 1:07:58 57 0:44:02 90 1:52:00
94. 131 Gerd HOLUB 0:21:30 62 0:51:57 103 1:13:27 71 0:39:28 57 1:52:55
95. 178 Zdeněk DANČO 0:17:10 36 0:46:35 78 1:03:45 45 0:49:30 118 1:53:15
96. 75 Roman ČAMRA 0:21:40 63 0:50:27 97 1:12:07 69 0:41:13 68 1:53:20
96. 99 Radovan HRUŠKA 0:17:10 36 0:52:04 105 1:09:14 62 0:44:06 91 1:53:20
97. 7 Petr FISCHER 0:21:10 61 0:49:42 94 1:10:52 66 0:43:43 88 1:54:35
98. 228 Ota KLEMPT 0:12:10 9 0:55:01 111 1:07:11 54 0:47:59 115 1:55:10
98. 43 Ondřej VALA 0:21:40 63 0:52:25 107 1:14:05 73 0:41:05 67 1:55:10
99. 231 Karel GREGOR 0:19:55 53 0:52:05 106 1:12:00 68 0:43:30 85 1:55:30
100. 91 Jiří STRÁDAL 0:20:00 54 0:49:14 91 1:09:14 62 0:46:20 108 1:55:34
101. 229 Miroslav HASENOVIČ 0:21:00 60 0:47:45 82 1:08:45 60 0:47:25 111 1:56:10
102. 240 Martin HUML 0:19:20 50 0:49:54 95 1:09:14 62 0:47:28 112 1:56:42
103. 235 Martin DVOŘÁK 0:22:50 67 0:52:00 104 1:14:50 75 0:42:22 75 1:57:12
104. 191 Richard KALA 0:18:55 47 0:51:40 102 1:10:35 65 0:47:35 113 1:58:10
105. 22 Jan FREML 0:17:40 40 0:56:51 115 1:14:31 74 0:44:29 94 1:59:00
106. 20 Jan PROKOP 0:20:50 59 0:56:46 113 1:17:36 79 0:41:34 70 1:59:10
106. 157 Petr PAVLOVIC 0:23:00 68 0:50:33 99 1:13:33 72 0:45:37 104 1:59:10
107. 252 Kamil KALAŠ 0:22:10 64 0:54:20 110 1:16:30 78 0:44:15 92 2:00:45
108. 38 Jan VALEČKA 0:21:10 61 0:39:25 25 1:00:35 38 1:00:58 129 2:01:33
109. 158 Marcel HOLEČEK 0:20:20 56 0:51:04 101 1:11:24 67 0:50:26 121 2:01:50
110. 193 David SPEIERL 0:18:20 44 0:56:30 112 1:14:50 75 0:48:25 117 2:03:15
111. 26 Jaroš STŘÍBRNÝ 0:23:10 69 0:37:50 14 1:01:00 39 1:02:26 131 2:03:26
112. 18 Marek BENEDIKT 0:18:20 44 0:57:55 116 1:16:15 77 0:47:15 110 2:03:30
113. 164 Martin KOŘÁN 0:18:00 42 0:50:25 96 1:08:25 59 0:55:32 125 2:03:57
114. 152 Gerhart KIRCH 0:18:00 42 0:56:50 114 1:14:50 75 0:51:12 122 2:06:02
114. 140 Alfred HOYER 0:20:30 57 0:58:37 118 1:19:07 80 0:46:55 109 2:06:02
115. 125 Milan DUBJAK 0:27:00 72 0:53:44 109 1:20:44 82 0:46:18 107 2:07:02
116. 197 Štěpán ŠTEINFEST 0:17:30 38 1:05:05 123 1:22:35 83 0:44:35 95 2:07:10
117. 133 Petr BŘICHÁČEK 0:15:10 22 1:00:26 119 1:15:36 76 0:52:27 123 2:08:03
118. 150 Václav MLS 0:22:15 65 0:58:15 117 1:20:30 81 0:48:00 116 2:08:30
119. 122 Jaroslav ŠINKA 0:19:00 48 0:50:25 96 1:09:25 63 1:03:45 132 2:13:10
120. 28 Jan DRAHOŠ 0:19:10 49 1:01:20 121 1:20:30 81 0:59:50 127 2:20:20
121. 156 Jiří PINKERT 0:31:20 76 1:03:15 122 1:34:35 86 0:50:00 119 2:24:35
122. 155 Josef PAVLOVIC, jun. 0:27:15 73 1:01:05 120 1:28:20 84 0:57:20 126 2:25:40
123. 165 Luboš TARHONSKÝ 0:26:25 71 1:05:34 124 1:31:59 85 1:00:31 128 2:32:30
124. 226 Vojtěch LAJTNER 0:28:55 74 1:18:03 126 1:46:58 88 1:01:28 130 2:48:26
125. 106 Petr KLAČAN 0:30:50 75 1:09:58 125 1:40:48 87 1:14:42 133 2:55:30
126. 147 Karel SEIDL 0:16:40 32 0:38:44 21 0:55:24 17 : : 134 : :
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 23.08.2003 za kategorii "MUŽI VETERÁNI I."
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 192 Pavel SANTO 0:14:55 4 0:38:14 2 0:53:09 3 0:34:01 2 1:27:10
2. 149 Jiří PÁNEK 0:13:40 1 0:38:56 3 0:52:36 2 0:34:39 3 1:27:15
3. 248 Josef MILOTA 0:16:50 5 0:40:05 5 0:56:55 4 0:31:20 1 1:28:15
4. 34 Karel HEJZEK 0:14:30 3 0:37:55 1 0:52:25 1 0:39:45 12 1:32:10
5. 41 Miroslav NOVOTNÝ 0:16:50 5 0:40:05 5 0:56:55 4 0:37:23 6 1:34:18
6. 104 Miroslav MUSIL 0:17:10 6 0:39:45 4 0:56:55 4 0:37:24 7 1:34:19
7. 35 Pavel SVOBODA 0:18:20 11 0:41:35 6 0:59:55 5 0:36:50 5 1:36:45
8. 195 Stanislav HŘEBEN 0:14:55 4 0:42:00 7 0:56:55 4 0:41:05 14 1:38:00
9. 39 Václav VĚTROVEC 0:18:20 11 0:43:35 9 1:01:55 8 0:38:05 8 1:40:00
10. 126 Jan KONEČNÝ 0:17:50 8 0:44:25 11 1:02:15 9 0:38:20 9 1:40:35
11. 92 Miloslav NOVÁK 0:18:35 12 0:42:57 8 1:01:32 7 0:39:38 11 1:41:10
12. 66 Pavel HRBEK 0:17:50 8 0:45:00 12 1:02:50 10 0:39:10 10 1:42:00
13. 177 Zdeněk MAŠEK 0:18:00 10 0:47:46 13 1:05:46 12 0:36:49 4 1:42:35
14. 128 Stanislav KNOTEK 0:16:50 5 0:44:10 10 1:01:00 6 0:42:19 15 1:43:19
15. 9 Jiří HAASE 0:17:55 9 0:48:13 15 1:06:08 13 0:43:07 16 1:49:15
16. 1 Martin LAGARDE 0:14:20 2 0:55:33 23 1:09:53 16 0:40:27 13 1:50:20
17. 60 Karel ŠŤASTNÝ 0:17:20 7 0:48:00 14 1:05:20 11 0:45:19 19 1:50:39
18. 183 Stanislav CABAL 0:17:50 8 0:51:35 20 1:09:25 15 0:44:34 17 1:53:59
19. 118 Luboš POTUŽÁK 0:18:20 11 0:50:54 17 1:09:14 14 0:44:52 18 1:54:06
20. 62 Pavel MATĚJÍČEK 0:19:55 13 0:51:10 19 1:11:05 17 0:46:53 22 1:57:58
21. 153 Josef PAVLOVIC, sen. 0:22:50 19 0:50:50 16 1:13:40 19 0:46:55 23 2:00:35
22. 109 Alexander HORNÍK 0:20:10 14 0:51:01 18 1:11:11 18 0:49:41 24 2:00:52
23. 64 Miroslav MATĚJOVIC 0:21:10 16 0:54:10 22 1:15:20 21 0:45:57 21 2:01:17
24. 102 Václav JAKL 0:20:30 15 0:57:01 24 1:17:31 22 0:45:31 20 2:03:02
25. 190 Lubor DUŠEK 0:22:10 18 0:52:40 21 1:14:50 20 0:51:40 25 2:06:30
26. 187 Petr KOLMAN 0:21:30 17 1:04:02 25 1:25:32 23 0:58:31 26 2:24:03
27. 116 Todor ČOLAKOV 0:30:50 20 1:04:48 26 1:35:38 24 1:14:27 27 2:50:05
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 23.08.2003 za kategorii "MUŽI VETERÁNI II."
PořadíStartovní číslo a jménoPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 221 Oldřich RŮŽIČKA 0:15:30 2 0:37:41 1 0:53:11 1 0:37:22 2 1:30:33
2. 4 Josef KOHOUT 0:19:20 7 0:41:40 2 1:01:00 3 0:36:52 1 1:37:52
3. 119 Jaroslav ŠABATA 0:16:10 3 0:44:25 5 1:00:35 2 0:39:55 3 1:40:30
4. 6 Václav SINKULE, sen. 0:18:00 5 0:43:00 3 1:01:00 3 0:42:55 6 1:43:55
5. 10 Václav MLS 0:19:10 6 0:45:43 7 1:04:53 5 0:41:32 4 1:46:25
6. 65 Petr KOCOUREK 0:21:00 9 0:43:53 4 1:04:53 5 0:41:35 5 1:46:28
7. 72 Pavel MOTLÍK 0:17:30 4 0:45:12 6 1:02:42 4 0:45:58 9 1:48:40
8. 173 František DOČKAL 0:11:45 1 0:54:41 14 1:06:26 6 0:45:49 8 1:52:15
9. 82 Karel BENDA 0:21:40 10 0:47:18 9 1:08:58 8 0:43:42 7 1:52:40
10. 166 Josef DOMČÍK 0:21:50 11 0:46:55 8 1:08:45 7 0:48:15 11 1:57:00
11. 32 Petr SEDLÁK 0:23:00 12 0:48:24 10 1:11:24 10 0:47:06 10 1:58:30
12. 76 František DRAHORÁD 0:20:50 8 0:49:55 11 1:10:45 9 0:51:45 12 2:02:30
13. 14 Milan ZEMAN 0:21:00 9 0:52:03 13 1:13:03 11 0:53:47 14 2:06:50
14. 89 Ladislav VOMOČIL 0:24:10 13 0:52:01 12 1:16:11 12 0:57:07 16 2:13:18
15. 110 Aleš MICHALÍK 0:17:30 4 1:01:42 17 1:19:12 13 0:54:10 15 2:13:22
16. 175 Jaroslav PILÍK 0:34:50 14 0:55:18 15 1:30:08 15 0:53:32 13 2:23:40
17. 236 Jiří BRODSKÝ, sen. 0:23:00 12 1:00:55 16 1:23:55 14 1:02:31 17 2:26:26

Copyright © 2014
LAGARGE Spedition spol. s r.o.
Podhradská 2008/14
350 02 Cheb

www.lagardesped.cz
office@lagardesped.cz
+420 354 402 211

Webové stránky vytvořil Stanislav Hladký