Čeština Deutsch English

Dřevěný člověk 13.ročník 20.8.2005

Výsledkové listiny třináctého ročníku soutěže o titul dřevěný člověk.

Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 20. 8. 2005 za kategorii "ŽENY"
PořadíStartovní číslo, jméno a rok narozeníPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 137 Dana FIALOVÁ 1989 0:15:13 3 0:38:46 2 0:53:59 1 0:37:33 2 1:31:32
2. 100 Marta MAŘÍKOVÁ 1975 0:12:44 2 0:42:59 3 0:55:43 2 0:37:10 1 1:32:53
3. 84 Milada ŠTECHEROVÁ (DVÍŘKOVÁ) 1979 0:17:16 6 0:38:37 1 0:55:53 3 0:41:39 6 1:37:32
4. 106 Hana POLANSKÁ 1977 0:18:26 9 0:46:29 4 1:04:55 5 0:37:56 3 1:42:51
5. 120 Marcela VÁŇOVÁ 1978 0:12:40 1 0:46:55 5 0:59:35 4 0:45:49 11 1:45:24
6. 108 Jana REJMONOVÁ 1983 0:19:26 10 0:48:00 8 1:07:26 8 0:38:36 4 1:46:02
7. 145 Lenka JANDOVÁ 1972 0:17:39 7 0:47:51 6 1:05:30 6 0:43:17 8 1:48:47
8. 32 Michaela VEJVODOVÁ 1984 0:18:11 8 0:47:58 7 1:06:09 7 0:43:08 7 1:49:17
9. 102 Jaroslava HRDINKOVÁ 1979 0:20:32 13 0:48:43 9 1:09:15 9 0:40:30 5 1:49:45
10. 142 Lenka JEŘÁBKOVÁ 1980 0:20:18 12 0:49:28 11 1:09:46 10 0:47:54 12 1:57:40
11. 50 Barbora STUDNIČKOVÁ 1970 0:23:40 16 0:50:02 12 1:13:42 12 0:45:06 10 1:58:48
12. 30 Andrea VEJVODOVÁ 1990 0:15:42 4 0:58:09 14 1:13:51 13 0:49:31 14 2:03:22
13. 10 Taťána BERKOVÁ 1977 0:23:29 15 0:48:59 10 1:12:28 11 0:51:28 16 2:03:56
14. 160 Adéla KUBÍČKOVÁ 1974 0:19:50 11 0:55:10 13 1:15:00 14 0:51:04 15 2:06:04
15. 54 Jana SLANAŘOVÁ 1980 0:22:29 14 1:00:44 16 1:23:13 16 0:44:30 9 2:07:43
16. 1 Radmila KAŇOVÁ 1985 0:16:08 5 1:04:04 17 1:20:12 15 0:53:04 17 2:13:16
17. 129 Renata FRYŠOVÁ 1966 0:25:50 17 1:00:32 15 1:26:22 17 0:48:55 13 2:15:17
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 20. 8. 2005 za kategorii "ŽENY VETERÁNKY"
PořadíStartovní číslo, jméno a rok narozeníPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 21 Kristýna ZBUZEKOVÁ 1957 0:25:23 2 0:44:41 1 1:10:04 2 0:41:56 1 1:52:00
2. 98 Karla JÁGLOVÁ 1956 0:21:29 1 0:47:41 2 1:09:10 1 0:45:24 2 1:54:34
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 20. 8. 2005 za kategorii "MUŽI"
PořadíStartovní číslo, jméno a rok narozeníPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 23 Karel SEIDL 1983 0:12:59 4 0:36:51 3 0:49:50 2 0:30:59 3 1:20:49
2. 88 Pavel ZINNER, Ing. 1978 0:12:35 3 0:35:37 1 0:48:12 1 0:33:43 15 1:21:55
3. 78 Petr VAVRUŠKA 1979 0:13:13 5 0:37:17 4 0:50:30 4 0:33:23 12 1:23:53
4. 116 Jiří BULANT 1977 0:12:19 1 0:38:25 12 0:50:44 5 0:33:28 13 1:24:12
5. 107 Petr JELÍNEK 1977 0:13:16 6 0:36:50 2 0:50:06 3 0:35:18 26 1:25:24
6. 15 Pavel CHREN 1974 0:14:20 7 0:38:02 6 0:52:22 6 0:33:22 11 1:25:44
7. 86 Martin ŠTECHER 1976 0:12:22 2 0:42:02 35 0:54:24 10 0:31:58 8 1:26:22
8. 90 Petr VESELÝ 1973 0:16:46 30 0:40:00 23 0:56:46 22 0:30:47 2 1:27:33
9. 99 Pavel VOJTA 1975 0:15:45 14 0:41:41 31 0:57:26 26 0:31:24 4 1:28:50
10. 80 Miroslav JURIČ 1976 0:15:35 12 0:38:13 10 0:53:48 7 0:35:05 23 1:28:53
11. 22 Tomáš CETKOVSKÝ 1977 0:14:31 8 0:39:31 19 0:54:02 8 0:34:56 22 1:28:58
12. 96 Jan KMOCH 1985 0:15:44 13 0:39:27 18 0:55:11 12 0:33:57 17 1:29:08
13. 41 Miroslav ŠLAJS 1975 0:18:20 48 0:38:09 7 0:56:29 20 0:33:07 10 1:29:36
14. 75 Michal HRUŠKA 1981 0:16:13 19 0:39:34 20 0:55:47 16 0:33:56 16 1:29:43
15. 150 Jiří STEHLÍK 1974 0:16:44 28 0:39:00 14 0:55:44 14 0:34:25 18 1:30:09
16. 70 Robin STŘÍŽ 1966 0:17:52 41 0:38:12 9 0:56:04 18 0:34:26 19 1:30:30
17. 67 Ondřej GOGOR 1991 0:15:23 11 0:43:54 49 0:59:17 36 0:31:32 6 1:30:49
18. 105 Martin MALEČEK 1975 0:18:29 50 0:40:46 26 0:59:15 35 0:31:38 7 1:30:53
19. 59 Petr DLOUHÝ 1973 0:16:22 20 0:39:23 16 0:55:45 15 0:35:55 29 1:31:40
20. 65 Roman GOGOR 1969 0:16:49 32 0:38:54 13 0:55:43 13 0:36:19 32 1:32:02
21. 48 Petr MATOUŠEK 1975 0:16:53 34 0:39:57 22 0:56:50 23 0:35:25 27 1:32:15
22. 154 Jakub JÁGL 1978 0:19:17 61 0:41:53 33 1:01:10 42 0:31:26 5 1:32:36
23. 9 Pavel KLEPÁČEK 1968 0:19:47 68 0:40:41 25 1:00:28 39 0:33:02 9 1:33:30
24. 31 Martin PETRIKOVIČ 1974 0:16:40 27 0:39:08 15 0:55:48 17 0:37:58 42 1:33:46
25. 3 Martin BENKA 1977 0:17:38 40 0:46:32 66 1:04:10 55 0:29:38 1 1:33:48
26. 26 Václav SINKULE, jun. 1969 0:16:09 18 0:38:11 8 0:54:20 9 0:39:32 52 1:33:52
27. 104 Jan VOKURKA 1975 0:18:17 47 0:42:11 39 1:00:28 39 0:33:39 14 1:34:07
28. 115 Jan FORST 1976 0:16:36 25 0:41:42 32 0:58:18 30 0:36:21 33 1:34:39
29. 66 Jan HÁJEK 1970 0:18:38 52 0:39:24 17 0:58:02 27 0:36:38 34 1:34:40
30. 146 David KOLAŘÍK 1978 0:15:09 9 0:42:58 42 0:58:07 28 0:36:44 35 1:34:51
31. 83 Radek HÁJEK 1987 0:17:02 36 0:39:49 21 0:56:51 24 0:38:14 45 1:35:05
32. 79 Ondřej MOTLÍK 1980 0:16:45 29 0:41:24 28 0:58:09 29 0:37:35 39 1:35:44
33. 74 Kamil PÁNEK 1976 0:17:56 43 0:38:15 11 0:56:11 19 0:39:37 53 1:35:48
34. 103 Petr ONDRUŠEK 1978 0:17:24 37 0:42:53 41 1:00:17 38 0:36:16 31 1:36:33
35. 112 Libor MATOUŠEK, jun. 1979 0:15:47 15 0:43:15 45 0:59:02 34 0:37:36 40 1:36:38
36. 62 Josef ŠILHÁNEK 1978 0:15:59 16 0:40:39 24 0:56:38 21 0:40:21 59 1:36:59
37. 36 Michal RAŠO 1980 0:16:50 33 0:45:10 57 1:02:00 46 0:35:14 25 1:37:14
38. 123 Alexandr VOKROJ 1977 0:16:59 35 0:41:25 29 0:58:24 32 0:39:30 51 1:37:54
39. 153 Jindřich JANUŠKA 1967 0:17:54 42 0:44:55 53 1:02:49 50 0:35:40 28 1:38:29
40. 51 Robert MAJERNÍK 1971 0:19:31 63 0:43:14 44 1:02:45 49 0:36:06 30 1:38:51
41. 157 Martin PÁNEK 1987 0:18:07 45 0:42:52 40 1:00:59 41 0:37:53 41 1:38:52
42. 34 František SEIFERT 1980 0:18:53 55 0:45:34 62 1:04:27 57 0:34:32 20 1:38:59
43. 166 Petr DRAHORÁD 1987 0:16:23 21 0:41:56 34 0:58:19 31 0:40:41 63 1:39:00
44. 118 Zdeněk VÁŇA, Ing. 1977 0:15:19 10 0:42:04 36 0:57:23 25 0:41:52 67 1:39:15
45. 101 Martin POSPÍŠIL 1978 0:19:15 60 0:45:08 56 1:04:23 56 0:35:09 24 1:39:32
46. 113 Petr MÍKA 1973 0:16:37 26 0:45:05 55 1:01:42 44 0:37:59 43 1:39:41
47. 38 Tomáš KREJČÍ 1973 0:18:52 54 0:43:53 48 1:02:45 49 0:37:09 37 1:39:54
48. 117 Jiří BENDA 1971 0:16:24 22 0:45:30 61 1:01:54 45 0:38:20 47 1:40:14
49. 72 Aleš KRMÍČEK 1981 0:17:35 39 0:37:29 5 0:55:04 11 0:45:26 82 1:40:30
50. 87 Karel NOHÁČ 1966 0:19:59 69 0:44:01 51 1:04:00 54 0:37:17 38 1:41:17
51. 17 Jiří JINDRA 1980 0:18:45 53 0:43:33 47 1:02:18 48 0:39:00 49 1:41:18
52. 40 Jindřich BORKOVEC 1982 0:16:03 17 0:45:16 59 1:01:19 43 0:40:33 62 1:41:52
53. 93 Jiří BRODSKÝ 1967 0:16:47 31 0:46:05 63 1:02:52 51 0:40:04 57 1:42:56
54. 69 Jan PETRIKOVIČ 1984 0:18:16 46 0:47:37 71 1:05:53 62 0:37:06 36 1:42:59
55. 56 Zdeněk JÜPTNER 1973 0:19:06 59 0:43:58 50 1:03:04 52 0:39:56 56 1:43:00
56. 27 Petr BRAUNEIS 1968 0:18:25 49 0:45:11 58 1:03:36 53 0:39:45 55 1:43:21
57. 135 Robert FRANK 1977 0:16:30 23 0:44:28 52 1:00:58 40 0:42:35 70 1:43:33
58. 76 Pavel KYZMAN 1977 0:23:07 89 0:41:26 30 1:04:33 59 0:39:45 55 1:44:18
59. 127 Pavel MATYÁŠ 1977 0:19:02 58 0:47:15 69 1:06:17 65 0:38:15 46 1:44:32
60. 159 Petr BÍLEK 1974 0:18:00 44 0:46:49 68 1:04:49 60 0:39:44 54 1:44:33
61. 156 Hanuš VÍT 1968 0:16:34 24 0:42:10 38 0:58:44 33 0:46:06 83 1:44:50
62. 2 Josef MARKGRAF 1986 0:20:51 78 0:41:13 27 1:02:04 47 0:42:49 72 1:44:53
63. 161 Martin SPEIERL 1971 0:19:00 56 0:51:56 85 1:10:56 70 0:34:43 21 1:45:39
64. 143 Ivo LEJSEK 1970 0:18:33 51 0:46:17 64 1:04:50 61 0:41:11 65 1:46:01
65. 57 Tomáš TLAČIL 1978 0:19:20 62 0:46:38 67 1:05:58 63 0:40:23 60 1:46:21
66. 114 Pavel SKALICKÝ 1982 0:17:26 38 0:42:06 37 0:59:32 37 0:49:11 89 1:48:43
67. 125 Martin ZEMAN 1976 0:21:12 81 0:43:16 46 1:04:28 58 0:44:56 80 1:49:24
68. 140 Richard MAXA 1979 0:20:48 77 0:51:01 83 1:11:49 74 0:38:07 44 1:49:56
69. 138 Radek MALINOVSKÝ 1969 0:22:23 85 0:48:49 74 1:11:12 71 0:39:23 50 1:50:35
70. 71 Petr HUML 1983 0:20:47 76 0:45:19 60 1:06:06 64 0:44:44 78 1:50:50
71. 139 Alan OLEJNÍČEK 1976 0:20:26 73 0:48:13 73 1:08:39 68 0:42:17 69 1:50:56
72. 5 Radek HOŠŤÁLEK 1977 0:23:35 91 0:42:59 43 1:06:34 66 0:44:55 79 1:51:29
73. 42 Antonín LIMBERK 1979 0:21:46 84 0:49:54 79 1:11:40 72 0:40:13 58 1:51:53
74. 111 Karel GREGOR 1983 0:20:46 75 0:50:56 82 1:11:42 73 0:41:46 66 1:53:28
75. 122 Miloš HOUŽVIČKA 1978 0:22:51 87 0:49:19 78 1:12:10 76 0:42:39 71 1:54:49
76. 64 Stanislav HLADKÝ 1970 0:22:41 86 0:49:10 76 1:11:51 75 0:43:44 76 1:55:35
77. 141 Roman ČAMRA 1968 0:21:45 83 0:50:51 81 1:12:36 78 0:43:11 74 1:55:47
78. 14 Pavel ŠŤASTNÝ 1970 0:28:06 97 0:46:23 65 1:14:29 85 0:42:51 73 1:57:20
79. 49 Jakub BOUŠKA 1980 0:19:40 67 0:55:09 89 1:14:49 86 0:43:20 75 1:58:09
80. 134 Jiří NEDVĚD 1981 0:29:10 98 0:45:04 54 1:14:14 82 0:44:26 77 1:58:40
81. 110 Klaus KŘEVÁLEK 1973 0:21:07 80 0:48:59 75 1:10:06 69 0:48:36 87 1:58:42
82. 82 Alfred HOYER 1972 0:20:03 70 0:57:37 93 1:17:40 90 0:41:09 64 1:58:49
83. 52 Josef JAROŠ 1981 0:23:36 92 0:49:58 80 1:13:34 81 0:45:21 81 1:58:55
84. 29 Michal MOCHAN 1974 0:19:01 57 0:48:01 72 1:07:02 67 0:51:54 95 1:58:56
85. 44 Pavel NOREK 1970 0:21:16 82 0:51:23 84 1:12:39 79 0:47:17 85 1:59:56
86. 124 Tibor KOVÁCZ 1980 0:23:40 94 0:57:55 94 1:21:35 92 0:38:24 48 1:59:59
87. 119 Martin HALAMKA 1966 0:20:11 71 0:54:41 88 1:14:52 87 0:46:21 84 2:01:13
88. 47 Jaroslav BOUŠKA 1976 0:19:35 66 1:01:25 96 1:21:00 91 0:42:13 68 2:03:13
89. 128 Michal KROUŽEK 1977 0:27:27 96 0:56:00 90 1:23:27 94 0:40:24 61 2:03:51
90. 20 Petr EGER 1976 0:23:01 88 0:49:13 77 1:12:14 77 0:51:38 94 2:03:52
91. 8 Filip KOPLER 1971 0:25:12 95 0:47:34 70 1:12:46 80 0:51:11 93 2:03:57
92. 130 David BENÍŠEK 1979 0:19:34 65 0:56:43 91 1:16:17 88 0:47:55 86 2:04:12
93. 60 Luboš KREJČÍ 1968 0:20:45 74 0:53:39 86 1:14:24 84 0:50:23 91 2:04:47
94. 126 Jan FREML 1977 0:19:32 64 0:56:47 92 1:16:19 89 0:48:53 88 2:05:12
95. 152 Richard KALA 1973 0:20:54 79 1:01:49 97 1:22:43 93 0:50:33 92 2:13:16
96. 55 Pavel ŠTEFAN 1983 0:23:39 93 1:00:13 95 1:23:52 95 0:52:17 96 2:16:09
97. 132 Marek BENEDIKT 1974 0:20:15 72 0:54:00 87 1:14:15 83 1:03:54 97 2:18:09
98. 163 David SPEIERL 1972 0:23:23 90 1:05:47 98 1:29:10 96 0:49:54 90 2:19:04
99. 131 Peter KLAČAN 1967 0:39:26 99 1:15:00 99 1:54:26 97 1:19:52 98 3:14:18
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 20. 8. 2005 za kategorii "MUŽI VETERÁNI I."
PořadíStartovní číslo, jméno a rok narozeníPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 6 Petr KORELUS 1965 0:12:34 1 0:36:07 1 0:48:41 1 0:33:40 5 1:22:21
2. 28 Leo HANNSMANN 1964 0:14:12 3 0:38:18 4 0:52:30 2 0:33:47 6 1:26:17
3. 149 Rostislav KUBINEC 1965 0:16:27 5 0:40:01 7 0:56:28 6 0:32:31 4 1:28:59
4. 136 Josef MILOTA 1958 0:17:20 10 0:41:55 11 0:59:15 10 0:32:01 2 1:31:16
5. 19 Václav STAŠEK 1961 0:16:43 6 0:38:12 3 0:54:55 4 0:36:45 8 1:31:40
6. 155 Jiří PÁNEK 1963 0:14:10 2 0:41:43 10 0:55:53 5 0:37:09 10 1:33:02
7. 58 Pavel SVOBODA 1961 0:19:26 15 0:42:40 12 1:02:06 14 0:32:22 3 1:34:28
8. 61 Luboš FIŠER 1957 0:17:12 9 0:39:44 5 0:56:56 7 0:37:35 12 1:34:31
9. 33 Miroslav NOVOTNÝ 1961 0:18:46 12 0:39:45 6 0:58:31 9 0:36:04 7 1:34:35
10. 7 Karel HEJZEK 1962 0:17:07 8 0:37:28 2 0:54:35 3 0:40:51 16 1:35:26
11. 25 Petr UZEL 1963 0:22:48 25 0:53:28 26 1:16:16 26 0:19:45 1 1:36:01
12. 39 Jiří HAAS 1956 0:16:53 7 0:43:40 15 1:00:33 12 0:37:10 11 1:37:43
13. 158 Stanislav HŘEBEN 1958 0:15:09 4 0:42:55 14 0:58:04 8 0:40:09 15 1:38:13
14. 18 Jan KONEČNÝ 1960 0:20:36 18 0:43:57 16 1:04:33 17 0:36:52 9 1:41:25
15. 16 Stanislav KNOTEK 1960 0:19:28 16 0:40:38 8 1:00:06 11 0:43:30 22 1:43:36
16. 12 Karel ŠŤASTNÝ 1961 0:21:24 22 0:42:52 13 1:04:16 16 0:39:27 14 1:43:43
17. 89 Jan FRANCK 1964 0:18:59 13 0:41:36 9 1:00:35 13 0:44:30 23 1:45:05
18. 13 Luboš POTUŽÁK 1958 0:21:06 20 0:46:02 18 1:07:08 19 0:41:22 18 1:48:30
19. 53 Petr BROŽ 1961 0:19:09 14 0:46:36 19 1:05:45 18 0:42:52 20 1:48:37
20. 73 Ivo SCHLAGEL 1963 0:20:49 19 0:48:21 20 1:09:10 20 0:42:49 19 1:51:59
21. 94 Petr VOJKŮVKA 1959 0:20:15 17 0:53:01 25 1:13:16 24 0:39:08 13 1:52:24
22. 97 Stanislav CABAL 1962 0:23:05 26 0:48:57 22 1:12:02 23 0:41:17 17 1:53:19
23. 121 Josef PAVLOVIC, sen. 1957 0:23:06 27 0:48:43 21 1:11:49 22 0:43:18 21 1:55:07
24. 85 Miroslav HÁJEK 1962 0:18:33 11 0:45:13 17 1:03:46 15 0:53:22 27 1:57:08
25. 109 Pavel MATĚJÍČEK 1959 0:21:18 21 0:49:58 23 1:11:16 21 0:47:26 24 1:58:42
26. 37 Vojtěch LAJTNER 1965 0:24:02 28 0:51:48 24 1:15:50 25 0:49:36 26 2:05:26
27. 144 Jan BEZCHLEBA 1962 0:22:20 24 0:59:46 27 1:22:06 27 0:47:31 25 2:09:37
28. 92 Petr KOLMAN 1956 0:21:28 23 1:03:25 28 1:24:53 28 0:55:33 28 2:20:26
Triatlon - D Ř E V Ě N Ý Č L O V Ě K
Výsledková listina ze dne 20. 8. 2005 za kategorii "MUŽI VETERÁNI II."
PořadíStartovní číslo, jméno a rok narozeníPlaváníKoloKolo+plaváníBěhCelkový
čas
1. 4 Oldřich RŮŽIČKA 1952 0:18:19 3 0:37:39 1 0:55:58 1 0:38:05 2 1:34:03
2. 147 Jaroslav ŠABATA 1947 0:17:52 1 0:46:14 4 1:04:06 4 0:38:57 4 1:43:03
3. 77 Václav SINKULE, sen. 1944 0:19:04 6 0:42:02 2 1:01:06 2 0:42:33 8 1:43:39
4. 81 Pavel MOTLÍK 1949 0:18:53 4 0:43:56 3 1:02:49 3 0:40:53 5 1:43:42
5. 148 Manfred KRASSA 1944 0:20:17 7 0:51:15 11 1:11:32 10 0:33:20 1 1:44:52
6. 43 Karel BENDA 1945 0:22:52 10 0:48:24 8 1:11:16 9 0:38:23 3 1:49:39
7. 91 Petr KOCOUREK 1952 0:22:55 11 0:46:21 5 1:09:16 6 0:41:24 6 1:50:40
8. 162 Vlastimil KULA 1950 0:18:55 5 0:47:35 7 1:06:30 5 0:45:51 10 1:52:21
9. 63 Petr SEDLÁK 1951 0:24:05 16 0:46:56 6 1:11:01 8 0:42:20 7 1:53:21
10. 133 Josef DOMČÍK 1951 0:23:21 13 0:53:19 13 1:16:40 13 0:47:09 11 2:03:49
11. 46 Vladimír MATOUŠEK 1945 0:23:10 12 0:58:12 16 1:21:22 16 0:43:09 9 2:04:31
12. 165 František DRAHORÁD 1943 0:21:35 8 0:48:57 9 1:10:32 7 0:54:20 16 2:04:52
13. 11 Milan ZEMAN 1951 0:22:29 9 0:49:14 10 1:11:43 11 0:54:33 17 2:06:16
14. 35 Alexander HORNÍK 1954 0:23:49 15 0:52:00 12 1:15:49 12 0:51:51 15 2:07:40
15. 45 Jaroslav JIRÁSEK 1947 0:24:53 17 0:54:51 14 1:19:44 14 0:48:32 13 2:08:16
16. 164 Aleš MICHALÍK 1951 0:18:10 2 1:03:20 17 1:21:30 17 0:47:42 12 2:09:12
17. 151 Lubor DUŠEK 1954 0:23:29 14 0:57:44 15 1:21:13 15 0:51:34 14 2:12:47

Copyright © 2014
LAGARGE Spedition spol. s r.o.
Podhradská 2008/14
350 02 Cheb

www.lagardesped.cz
office@lagardesped.cz
+420 354 402 211

Webové stránky vytvořil Stanislav Hladký